Okna dachowe fakro

Strona główna » Okna dachowe » Okna dachowe fakro

logo okien dachowych firmy fakroNowatorskie rozwiązania oraz szeroka gama systemów okiennych sprawia, że okna dachowe Fakro pozwalają dopełnić każde poddasze. Ich budowa, wygląd oraz właściwości użytkowe cenione są w Polsce i na całym świecie, a nieustanna popularność sprawia, że wybiera je wielu doświadczonych montażystów. Teraz także Twoje poddasze może zyskać nowy wymiar.

Wszechstronność profili okiennych Fakro

Bez względu na to, czy fach jest płaski, czy spadzisty, odpowiednimi oknami dachowymi można wprowadzić do pomieszczeń więcej światła dziennego, a także spoglądać na nocne niebo przy sprzyjającej pogodzie. Różnorodność profili okiennych pozwala wybrać dokładnie takie, które wkomponują się w istniejącą lub planowaną strukturę dachu.

Rozwiązania proponowane przez markę Fakro w wielu kwestiach wyprzedzają swoją epokę. Kilkadziesiąt zgłoszeń patentowych świadczy o tym, że także okna dachowe są warte uwag, między innymi ze względu na:

  • estetykę wykonania – materiały użyte do wykończenia gotowych profili okiennych to wysokiej klasy surowce i okleiny, które zachowują swój pierwotny wygląd także w kontakcie ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
  • łatwość użytkowania – intuicyjne działanie okien sprawia, że są one chętnie wybierane bez względu na wiek użytkowników. Istotne jest także niekłopotliwe utrzymanie okien w czystości ze względu na gładkie powierzchnie szyb i ram,
  • wydajność termoizolacyjna – współczynniki przypisane poszczególnym pakietom szybowym sprawiają, że pomieszczenia nie wyziębiają się nadmiernie i nie ulegają przegrzaniu,
  • bezpieczeństwo – systemy antywłamaniowe w postaci dodatkowo wzmocnionych okuć oraz hartowanych szyb sprawiają, że poddasze nie będzie tak łatwym łupem dla osób chcących się tam dostać bezprawnie,
  • wysoką jakość – walory potwierdzone certyfikatami i sprawdzone przez niezależne laboratoria oraz zewnętrzne audyty kontrolne. W praktyce oznacza to solidność wykonania oraz komfort użytkowania na Twoim poddaszu.

Wybierając sprawdzonego producenta zyskujesz pewność, że nowe okna spełnią swoje zadanie, wpuszczą do mieszkania odpowiednią ilość światła i powietrza, podnosząc jakość mieszkania na poddaszu każdego dnia.

Marka Fakro – wybierz okna dachowe i ciesz się ich działaniem

Kilkanaście różnych sposobów otwierania sprawia, że podział okien dachowych jest znacznie bardziej rozbudowany, niż w przypadku tradycyjnych systemów okiennych. Spośród najbardziej popularnych można wymienić obrotowe, uchylno-obrotowe oraz panoramiczne. Do zadań specjalnych możesz natomiast wybrać na przykład obrotowe o podwyższonej osi obrotu, łukowe lub kolebkowe. Z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie możliwie opcje.

Fakro proponuje rozwiązania także do poddaszy z opcją balkonu. To otwarte skrzydła okienne tworzą balkon i umożliwiają swobodny dostęp do jego wnęki. Wzmocnienie konstrukcji poprzez unikalny system TopSafe daje właściwości antywłamaniowe, oparte między innymi na zastosowaniu specjalnych zawiasów, metalowych listew oraz podwójnego ryglowania. Oferta przystosowanych akcesoriów stanowi dopełnienie dla tego typu okien.

Niezawodne okna dachowe Fakro w naszych białostockich realizacjach

Decyzja o montażu okien dachowych może dotyczyć zarówno budynku w trakcie jego powstawania, jak również przystosowania poddasza, które wcześniej nie posiadało wnęk okiennych. Za sprawą marki Fakro wszelkie prace montażowe przebiegają szybko i sprawnie.

Systemy okienne mają odpowiednie mocowania i dodatki, które wraz z profilem stanowią spójną całość. Klienci z Białegostoku oraz okolic chętnie wybierają tę markę, a nasi specjaliści pozwalają odnowić ich dachy i wpuścić do wnętrz więcej światła.