Blachodachówka Białystok

Strona główna » Dachy » Blachodachówka

Stalowe pokrycia dachowe są doskonałym zwieńczeniem budynków i ich dopełnieniem. Lekkość konstrukcji dachu to jedna z licznych zalet stosowania blachodachówki. Za sprawą zaawansowanych technologii stosowanych podczas produkcji, taki materiał sprawdza się w każdych warunkach, a odpowiednio zamontowany przetrwa wiele lat.

Innowacyjne blachodachówki wartościowe jak ich pierwowzór

blachodachówka w kolorze czerwonymDach wygląda jak pokryty dachówką ceramiczną lub cementową, a tak naprawdę znajduję się na nim arkusze blachodachówek, które przypominają swój wzorzec. Aby zapewnić jednolity wygląd całego systemu, można zastosować identyczną wersję kolorystyczną dla paneli blachy, rynien oraz akcesoriów w obrębie tego samego dachu.

W poszukiwaniu współczesnych metod krycia dachów możesz wybrać to, co obecnie stanowi alternatywę dla tradycyjnych dachówek.

Warto rozważyć taką opcję ze względu na:

  • wszechstronność – zastosowanie od stromych dachów domów poprzez budynki gospodarcze po obiekty sakralne,
  • długowieczność – zabezpieczające i nawierzchniowe warstwy blachy są trwałe oraz odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych,
  • opłacalność – blachodachówka jest lżejsza niż jej odpowiedniki w formie dachówek, dlatego może być ułożona na mniej wzmocnionej więźbie dachowej,
  • krótki czas montażu – dostępność w postaci szerokich arkuszy sprawia, że na montaż potrzeba mniej czasu, niż podczas układania pojedynczych dachówek,
  • bogate wzornictwo i kolorystyka – od wzorów przypominających drewniany gont po jedno i dwumodułowe panele imitujące tradycyjne dachówki. Wszystko w szerokie gamie barw.

Przy zakupie można tak dobrać rozmiary oraz liczbę arkuszy, aby do minimum ograniczyć odpad podczas montażu. Należy odpowiednio wymierzyć dach na całej jego powierzchni, ponieważ precyzyjny pomiar jest konieczny do określenia, ile blachodachówki trzeba zastosować przy danej realizacji.

Blachodachówka, która spełnia wymogi jakości – także Twoje wymogi

Czołowi polscy producenci tworzą na bazie wysokiej klasy surowców, aby ich blachodachówkę uznawano za godną uwagi. Do wiodących marek należą Blachy Pruszyński oraz Blach-Pol. Korzystamy z ich produktów przy realizacjach na terenie Białegostoku i okolic, a zadowoleni klienci polecają taką opcję, jako rozwiązanie na miarę oczekiwań. Odpowiednio przygotowany surowiec, jego ostateczna forma oraz fachowy montaż to całość, która wpływa na efekt końcowy.Atutem blachodachówek jest także ich dostępność. Niezwłocznie po złożeniu zamówienia możesz mieć pewność, że przygotowana zostanie odpowiednia partia materiału na Twój dach. Istotny jest także bezpieczny i nieskomplikowany transport za sprawą odpowiedniego przygotowania do przewozu. Arkusze są starannie zapakowane, a opakowania tak ułożone na paletach, aby podczas podróży nie uległy uszkodzeniu.

Szukasz usług dekarskich w Białymstoku? Położymy blachodachówkę na Twoim domu

Wybierając naszą firmę do wykończenia dachu blachodachówką, stawiasz na kompleksową usługę, która obejmuje fachowe doradztwo, dobór materiału i akcesoriów oraz profesjonalny montaż. Ze względu na trwałość takich dachów nie ma potrzeby wspominać o naprawach lub renowacjach. Solidna blachodachówka przetrwa w doskonałym stanie nawet 50 lat, w zależności od materiału.

Podejmiemy realizacje na terenie Białegostoku i okolic z zastosowaniem nowoczesnych oraz opłacalnych materiałów dekarskich. Z przyjemnością poznamy także Twój dach, dobierając dla niego najlepsze opcje, wzór oraz kolor. Dom lub inny dowolny budynek zyska nową estetykę, a dach będzie trwały i odpowiednio zabezpieczony.